RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

endoSPHERES

LightSheer DESIRE
ГАРАНТIЯ РЕЗУЛЬТАТУ
LightSheer DESIRE, маніпули
ВІБРАЦІЯ КОМПРЕСІЯ
LightSheer DESIRE, рукоятки
ВИСОКА IНТЕНСИВНIСТЬ
LightSheer DESIRE, видалення волосся

Апарат endoSPHERES — дітище італійських вчених: інженера Джанлука Кавалетті і лікаря-флеболога П’єра Антоніо Баччі. Він був створений за запитом професійних спортсменів, які після напружених тренувань потребують інтенсивного масажу.

Перші позитивні відгуки спортивних лікарів підтвердили результати клінічних досліджень: вплив апарату набагато могутніший, ніж можуть забезпечити руки масажиста. Завдяки цьому, з м’язів швидше виводиться молочна кислота, а необхідний відновлювальний період між тренуваннями скорочується.

endoSPHERES лого

Згодом на endoSPHERES звернули увагу реабілітологи, лікарі-косметологи. А сьогодні випробувати на собі ефект апаратного масажу «Ендосфера» всіх бажаючих запрошують фахівці центру Delete.

Принцип дії апарату

endoSPHERES — прилад, вага рукоятки якої становить 2 кг. Тому додаткові зусилля з боку косметолога або масажиста не потрібні — лімфодренажний ефект досягається автоматично.

Усередині маніпулятора встановлені роліки що обертаються. Їх завдання — створити мікровібрацію, щоб посилити циркуляцію крові в організмі і прискорити обмінні процеси.

Таким чином, апарат надає відразу два впливу: вібраційний і компресійний. В ході масажу «Ендосфера» косметолог опрацьовує не тільки поверхню дерми, а й глибинні тканини.

Протипоказання

Масаж «Ендосфера» не вимагає попередньої підготовки. Але перед початком курсу важливо виключити протипоказання. Їх не багато:

  • вагітність, післяпологовий період і грудне вигодовування;
  • тромбофлебіт (запалення стінок вен з утворенням тромбів);
  • інфекційні захворювання;
  • хронічні захворювання в період загострення;
  • онкологія;
  • захворювання шкіри в місці впливу: відкриті рани, виразки, екземи.

 

3 причини пройти ендосферо-терапію

 

1. Швидке перетворення

Дія endoSPHERES порівняно з активними фізичними навантаженнями. Але при цьому від клієнта не потрібно ніяких зусиль — тіло худне і набуває гарних обрисів без вашої участі. Проводити процедури можна як в чисто косметологічних цілях, так і включаючи апаратний масаж «Ендосфера» в програму медичної реабілітації. Компресійна мікровібрація працює як судинна гімнастика: зміцнює стінки судин, покращує мікроциркуляцію в тканинах, дозволяючи вирішувати багато проблем флебології.

2. Безпека

Всі процедури, що проводяться на апараті endoSPHERES атравматичні. Реабілітаційний період після першого сеансу становить не більше 2 днів, подальша частота відвідувань центру встановлюється індивідуально. В середньому тривалість курсу становить 8-12 сеансів, які наші фахівці проводять 2 рази на тиждень. Іноді косметолог може рекомендувати проведення процедур через день. В цьому випадку ви побачите ефект ще швидше.

3. Комфорт процедури

Багато наших клієнтів запитують, чи боляче робити масаж апаратом endoSPHERES. Так, хворобливі відчуття можливі при запущеному целюліті фіброзної форми. В інших випадках апаратний масаж «Ендосфера” не створює пацієнту сильного дискомфорту. Апарат дозволяє встановлювати потужність і частоту впливу індивідуально під кожного клієнта, враховуючи ступінь проблеми і рівень больового порогу.

Апаратний масаж на endoSPHERES — одна з кращих технологій естетичної косметології в світі — тепер доступна і вам. Приходьте в Delete, ми допоможемо вам перетворити тіло. Без операцій. Без болю.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE