RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Вартість фотолікування розацеа в Чернівцях

Час Ціна
КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
ОбличчяЗапис 60 хв. 2800 грн
Ніс + Щоки + Підборіддя Запис 45 хв. 2200 грн
Крила носаЗапис 30 хв. 800 грн
Судинна зірочкаЗапис 15 хв. 600 грн
ЩокиЗапис 35 хв. 2000 грн

 

 

Your alt text

Про послугу

Його симптоми — об’ємні почервонілі ділянки шкіри, розширення поверхневих судин, утворення папул, пустул і набряків. Друга назва захворювання — рожеві вугри.

На щастя, ефективне лікування розацеа в Чернівцях тепер доступно всім бажаючим. Назавжди позбутися проблеми всього за кілька сеансів пропонує центр лазерної косметології Delete.

Переваги фототерапії розацеа

Вибір методу лікування розацеа потрібно починати з визначення причин, що спровокували захворювання. Вважається, що основний фактор появи розацеа на носі та інших ділянках тіла — зміна тонусу артеріол, які пролягають в верхніх шарах шкіри. Найчастіше такі зміни відбуваються з віком і пов’язані з природним старінням шкіри та як наслідок — зниженням її пружності. Лазер же стимулює вироблення власного колагену та загальне омолодження.

Крім цього, процедура фотолікування розацеа запускає й інші процеси:

 • Знищення патогенних мікроорганізмів, які є однією з причин розвитку захворювання.
 • Стимуляцію коагуляції судин, що робить їх непомітними.
 • Освітлення пігментних плям та інших утворень на шкірі, спровокованих розацеа.

Фотолікування розацеа в центрі Delete в Чернівцях проводиться за допомогою сучасного лазера Lumenis M22. Всі наші фахівці мають вищу медичну освіту. І на питання, чи можна вилікувати захворювання, ми відповідаємо однозначне «Так!».

Протипоказання до проведення процедури

Ми піклуємося в першу чергу про ваше здоров’я. Тому перш, ніж рекомендувати клієнту процедуру, наші фахівці детально запитують про перенесені та хронічні захворювання.

Протипоказаннями до фотолікування є:

 • Аутоімунні захворювання.
 • Період виношування дитини та годування грудьми.
 • Підвищення температури тіла, спровоковане запальним процесом в організмі.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Прийом фотосенсибілізуючих препаратів.
 • Онкологічне захворювання.
 • Деякі хронічні захворювання: ішемічна хвороба серця, гепатит В і С, порушення процесу згортання крові, цукровий діабет в період декомпенсації.

Підготовка до процедури фотолікування розацеа в Чернівцях

Ми розуміємо прагнення якомога швидше вилікувати розацеа. Але апаратне лікування дерматологічних проблем вимагає попередньої підготовки.

За 14 днів до початку курсу ми рекомендуємо відмовитися від відвідування соляріїв та пляжів. Вплив ультрафіолету в цілому небажаний при цій недузі, оскільки сонячні промені погіршують почервоніння і провокують загострення.

За 2 тижні до процедури потрібно припинити прийом антибіотиків, якщо в їх складі присутній тетрациклін, фторхінолони, сульфаніламіди.

2-3 дня до фотолікування утримайтесь від відвідування басейнів і лазень, уникайте косметичних засобів, що містять спирт.

Як проходить сеанс апаратного лікування розацеа

Перед лікуванням лікар проведе консультацію. Він запитує про причини розвитку захворювання, оцінює ступінь ураження та приймає рішення, чи можлива терапія. Потім огляне проблемну ділянку, щоб визначити, які параметри лазера необхідно використовувати для отримання результату. Зазвичай ми рекомендуємо клієнтам записатися на безкоштовну консультацію заздалегідь, та лише потім приступати до підготовки.

В день процедури лікар зустріне вас у затишному кабінеті Delete. Видасть захисні окуляри, які збережуть сітківку очей від впливу лазерних променів. Потім фахівець чистить і дезінфікує шкіру, наносить охолоджуючий гель на зону обробки.

Проходження лазерним апаратом по проблемній поверхні шкіри, за відгуками клієнтів, відчувається як невелике поколювання чи пощипування. Завершується сеанс нанесенням пантенола на зону обробки.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Рекомендації після процедури

Після сеансу лікар обов’язково дасть рекомендації по догляду за шкірою. Ми лише нагадаємо основні моменти:

 • Мінімум 2 тижні уникайте попадання на шкіру прямих сонячних променів, відмовтеся від солярію.
 • Приберіть з косметички засоби на спиртовій основі.
 • Уникайте купання в гарячій воді, відвідування лазні, сауни, басейнів.

Зверніть увагу: щоб запобігти утворенню нових пігментних плям та почервонілих ділянок, перед виходом на вулицю в сонячні дні завжди використовуйте сонцезахисні засоби з рівнем SPF від 35 і вище.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE