RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Вартість фотоомолодження шкіри у Чернівцях

Час Ціна
КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
Преміум омолодженняЗапис 90 хв. 4500 грн
ОбличчяЗапис 50 хв. 2500 грн
ШияЗапис 60 хв. 1500 грн
ДекольтеЗапис 60 хв. 2000 грн
Обличчя + ШияЗапис 60 хв. 3000 грн
Обличчя + Шия + ДекольтеЗапис 60 хв. 4500 грн
КистіЗапис 30 хв. 1500 грн
Руки повністю Запис 60 хв. 4000 грн
Руки до ліктів Запис 45 хв. 2200 грн
СпинаЗапис 60 хв. 4000 грн

 

 

Про послугу

У цьому віці починають сповільнюватися природні процеси відновлення клітин, через що шкіра поступово стає сухою і в’ялою, з’являються перші зморшки. Ефективний і безпечний спосіб повернути час назад і зупинити старіння — процедура фотоомолодження.

Центр лазерної косметології Delete запрошує на сеанси омолодження у Чернівцях усіх, хто не готовий миритись з віковими змінами шкіри. Вас чекають затишні кабінети, косметологи з вищою медичною освітою та найсучасніше обладнання.

Фотоомолодження: принцип дії процедури

Відгуки наших клієнтів про процедуру фотоомолодження шкіри більше схожі на казку. Ви відзначаєте розгладження дрібних зморшок, позбавлення від судинних сіток і пігментних плям, в’ялості і нерівностей шкіри. Фототерапія допомогла зробити шкіру пружною, гладенькою і свіжою.

Ми, в свою чергу, дякуємо за цей апарат Lumenis M22 IPL. Він ніжно і дбайливо впливає на верхні клітини епідермісу, запускаючи відразу кілька важливих процесів:

 • Руйнування пігментації.
 • Активацію фібробластів, які починають активно ділитися, створюючи нові волокна і молекули гіалуронової кислоти.
 • Вироблення колагену, що підтримує пружність клітин.

Також лазерний промінь знищує хвороботворні бактерії, якщо вони присутні в клітинах. Що значно покращує стан шкіри при постакне.

Вже після 1-2 відвідувань центру косметології Delete ви відзначаєте потужний омолоджуючий ефект фотоомолодження. Колір обличчя стане здоровим і однорідним, шкіра поверне колишню пружність, а дрібні недосконалості зникнуть без сліду.

Протипоказання

 • Аутоімунні захворювання.
 • Період виношування дитини та перші 3 місяці годування грудьми.
 • Схильність до келоїдних рубців.
 • Прийом фотосенсибілізуючих препаратів.
 • Сильна засмага.
 • Травми в області, що  вимагають лікування.
 • Деякі хронічні захворювання: гепатит В і С, цукровий діабет в стадії декомпенсації, ішемічна хвороба серця, онкологія.
 • Підвищення температури тіла, спровоковане запальним процесом в організмі.

Підготовка до процедури фотоомолодження у Чернівцях

Ефективність лазерної терапії багато в чому залежить від якості підготовки. Тому дуже уважно поставтесь до рекомендацій, які дасть наш косметолог на попередній консультації.

Основна з них — сувора заборона на відвідування солярію і пляжу протягом 14 днів перед проведенням процедури. Справа в тому, що засмага не тільки висушує шкіру, але й приховує пігментні плями, які міг би ефективно зруйнувати лазерний промінь.

Також за 14 днів до відвідування центру не можна проводити хімічний пілінг і приймати антибіотики на основі тетрацикліну, фторхінолонів і сульфаніламідів. За кілька днів до кожного сеансу фотоомолодження обличчя слід утриматися від відвідування басейнів і лазень, відмовитися від косметичних засобів, що містять спирт.

Догляд за шкірою після процедури

Після омолодження з використанням лазера рекомендуємо уникати прямих сонячних променів протягом 14 днів. Близько 3 днів краще не піддавати себе впливу гарячої води у ванні і лазні. Не можна відвідувати басейни, оскільки хлорована вода провокує подразнення шкіри.

Додаткові заходи безпеки:

 • До завершення курсу не можна обробляти обличчя, шию, руки та інші ділянки тіла косметичними засобами, що містять спирт.
 • Перед виходом на вулицю обов’язково наносьте на шкіру сонцезахисні засоби з рівнем SPF від 35 та вище.

Тривалість ефекту

Ефект одного повного курсу фотоомолодження рук та інших ділянок тіла зберігається близько 12 місяців. Його тривалість залежить від двох чинників: індивідуальних особливостей організму і виконання рекомендацій, запропонованих доктором. Більш точний прогноз зможе дати лікар після завершення курсу. Він також розповість, коли можливо провести повторний курс.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE