RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

 

 

Your alt text

Про послугу

Сучасна наука пропонує швидке і ефективне рішення подібних проблем – ін’єкційна косметологія у Чернівцях. Якщо хочете повернути собі красу і молодість, чекаємо вас в центрі лазерної косметології Delete. У нас працюють тільки лікарі-косметологи з вищою медичною освітою.

Особливості процедур в ін'єкційної косметології

Головна мета будь-яких косметологічних процедур – усунути шкірні дефекти, сліди старіння або впливу несприятливих факторів, наприклад, сильного стресу. Домогтися вираженого ефекту косметологам допомагають різні препарати, які вводяться дуже тонкими голками безпосередньо в проблемну область.

Головні переваги косметичних процедур із застосуванням ін’єкцій:

  • Мінімальний вплив. Спеціаліст допомагає домогтися поліпшення стану шкіри, підтягнути опущені повіки і приховати аналогічні дефекти без розрізів і шрамів.
  • Точковий ефект. Ін’єкційна косметологія зачіпає лише якусь конкретну ділянку, практично не впливаючи на м’язи, нервові волокна.
  • 100% ефективність. Повний курс і дотримання рекомендацій фахівців дозволяє повністю усунути проблему.

Сліди уколів можуть зберігатися 1-3 дні, потім повністю зникають. Госпіталізація або довге відновлення не потрібно!

Види ін'єкційних процедур в салоні Delete

У нашому переліку послуг є всі актуальні напрямки, що дозволяють виправити вроджені або придбані недоліки. З нами ін’єкційна косметологія у Чернівцях стала доступною – ціни на сеанси практично не перевищують вартість препаратів.

Ми проводимо:

  • Мезотерапію. Під шкіру вводиться коктейль з гіалуронової кислоти, вітамінів, мікроелементів. За допомогою таких ін’єкцій прибирається сухість, розгладжуються дрібні зморшки, ховаються сліди пігментації, постакне. Результат зберігається близько півтора років. Застосовується практично для всіх ділянок тіла, включаючи волосяний покрив.
  • Склеротерапія. Оптимальний спосіб, щоб усунути судинну сітку, «зірочки», що виступають венозні вузли за рахунок склеювання судин. Для цього в капіляри вводиться спеціальна речовина, «випалює» їх. Методика ефективна також і при лікуванні варикозного розширення вен, ранніх стадій геморою.
  • Ботулінотерапія. Ботулотоксин, здатний викликати розслаблення м’язів, застосовується для розгладження зморшок. Цей метод ін’єкційної косметології популярний у Чернівцях завдяки помірній ціні і помітного результату.
  • Контурна пластика. Дозволяє скорегувати нерівні контури обличчя – губ, носа, вік, підборіддя. Подібне можливо завдяки введенню препаратів, які заповнюють і піднімають необхідні ділянки.

Лазерна епіляція, фото 2

Хто проводить процедуру

Ін’єкційні косметологи Delete – дипломовані фахівці з профільною вищою освітою. Вони подбають про ваше здоров’я. Перш ніж призначити процедуру, лікарі:

  • проведуть особистий огляд;
  • зберуть анамнез захворювань;
  • зроблять алергічні проби.

Ми ретельно підбираємо медикаменти для ін’єкцій, гарантуючи пацієнтам безпеку будь-яких процедур

Ціни на ін'єкційну косметологію у Чернівцях

Щоб дізнатися повну вартість курсу, записуйтеся на безкоштовну консультацію. Лікар-косметолог розповість, як можна усунути проблеми, підрахує ціну терапії, а також розповість, як підготуватися до процедур.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE