RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Вартість лазерної блефаропластики в Чернівцях в центрі Delete

КонсультаціяЗапис безкоштовно
Лазерне омолодження верхні вікиЗапис 1500 грн
Лазерне омолодження нижні вікиЗапис 1500 грн

 

 

Про послугу

Центр Delete запрошує всіх, хто хоче впоратися з косметичними вадами в периорбітальній зоні без скальпеля, на процедуру лазерної блефаропластики в Чернівцях.

Лазерна блефаропластика верхніх повік

Щадна блефаропластика дозволяє підняти навислу повіку, зробити погляд більш відкритим. Фракційний термоліз відмінно справляється з віковими змінами на початкових стадіях. На жаль, при виражених ознаках старіння не обійтися без хірургічного втручання.

Лазерна блефаропластика нижніх повік

Під час процедури фахівець нашого центру проводить насадкою апарату уздовж лінії росту вій. Обробка відбувається точково, в місцях впливу лазера з’являється сітка білих точок — це сухий залишок випарених білків (колагену, еластину).

Зазвичай клієнти воліють лазерне омолодження обох повік, але ми можемо провести і корекцію тільки однієї зони.

Показання

Естетичні недоліки, які усуваються за допомогою лазерної блефаропластики в Чернівцях, можуть бути викликані як віковими змінами, так і спадковими факторами. До показань для процедури відносять:

 • «важкі» верхні повіки;
 • зморшки;
 • в’ялість, тьмяний колір шкіри;
 • темні кола під очима;
 • набряки;
 • початкові стадії прояви малярних мішків, носослізних борозен.

Псевдоблефаролифтинг допоможе на довгі роки відстрочити похід до пластичного хірурга. Рекомендована методика як жінкам, так і чоловікам до 45 років.

Протипоказання

Неінвазивна лазерна блефаропластика в Чернівцях не рекомендована при:

 • вагітності, грудному вигодовуванні;
 • пошкодженнях шкірного покриву в зоні обробки;
 • онкологічних, аутоімунних, інфекційних захворюваннях;
 • схильності до утворення рубців;
 • цукровому діабеті в стадії декомпенсації;
 • запальних процесах, підвищеній температурі тіла.

Заборонено проводити блефаропластику при свіжій засмазі (після останнього відвідування пляжу, солярію має пройти не менше 2 тижнів), прийомі антибіотиків тетрациклінового ряду, фторхінолонів. Методика безпечна для зору, але при короткозорості, далекозорості, та інших порушеннях обов’язково проінформуйте фахівця салону.

Період реабілітації

Лазерна блефаропластика для Чернівці – не новинка. Послуга давно зарекомендувала себе як ефективна процедура вихідного дня. Перші 2-3 дні в зоні впливу буде спостерігатися почервоніння, набряклість, тому по можливості ці кілька днів краще провести вдома. Симптоми проходять самі по собі і не повинні викликати занепокоєння. Наступний етап загоєння — поява лущення і кірочок, які потрібно змащувати кремом на основі декспантенола.

Всього період реабілітації займає близько 14 днів. У перші три дні ми рекомендуємо нашим клієнтам не користуватися спиртовмісною косметикою. Тиждень краще не відвідувати лазню, сауну, басейн, 2 тижні — пляж і солярій. А протягом усього курсу не забувайте перед виходом на вулицю використовувати сонцезахисний крем з рівнем захисту не нижче SPF 50.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Результат лазерної блефаропластики

Після курсу безопераційного оптичного термолізу:

 • тонкі зморшки вирівнюються, глибокі стають менш помітні;
 • шкірний покрив набуває гладкості;
 • зменшуються набряки, жирові грижі;
 • зникають темні кола під очима;
 • підвищується пружність шкіри.

Апаратна методика забезпечує потрійний ефект: ліфтинг, вирівнювання рельєфу (пілінг), делікатне полірування.

Скільки потрібно процедур

Результат омолодження не моментальний, максимальний ефект досягається через 30 днів. Кількість сеансів встановлюється в індивідуальному порядку. Зазвичай потрібно 2-4 процедури з місячним інтервалом.

Обладнання

Для безопераційної лазерної блефаропластики, ціна якої в Чернівцях істотно нижче вартості пластичної операції, використовується лазер Lumenis M22 ResurFx, що працює за принципом решітки. Професійне обладнання, що застосовується в центрі Delete, пройшло численні клінічні випробування і визнано не тільки ефективним, але й безпечним для здоров’я.

Наше обладнання дозволяє працювати з різними фототипами, а знеболення робочої зони мінімізує дискомфорт під час сеансу.

Фахівці Delete пройшли навчання по роботі з апаратами, про що свідчать сертифікати. І строго дотримуються протоколу процедури.

Ціна лазерної блефаропластики в Чернівцях

З цінами на блефаропластику в центрі Delete ви можете ознайомитися в спеціальному розділі на сайті. Курс фракційного термолізу обходиться набагато дешевше класичної або лазерної операційної підтяжки. Тому не чекайте настання виражених ознак в’янення, підтримуйте молодість шкіри навколо очей максимально безпечними та доступними за ціною методами.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE