RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

 

 

Сьогодні косметологи щодня працюють з тими клієнтами, проблеми яких раніше можна було усунути тільки методами пластичної хірургії. Лазерна косметологія в Чернівцях впевнено завойовує довіру, завдяки атравматичності, ефективності, мінімальної кількості протипоказань і прогнозованому результату.

Якщо ви мрієте позбутися від шрамів, розтяжок, судинної сіточки, зморшок, пігментації, приходьте в Delete. У нашому центрі лазерної епіляції і косметології працюють фахівці з вищою медичною освітою, які точно знають, як вирішити будь-яку естетичну проблему.

Які лазерні процедури є в косметології

За допомогою  пучка світла вузької спрямованості можна вирішити безліч косметичних проблем. Фахівці Delete проводять:

 • Лазерне видалення судин. Тонка шкіра і вікове старіння шкіри — поєднання, яке часто призводить до появи виступаючих судин — «зірочок». Промінь лазера точково зупиняє кровопостачання проблемної ділянки, склеюючи саму судину. Через деякий час остання повністю освітлюється, стає непомітною, що дуже важливо для жінки.
 • Лазерне видалення шрамів. Повністю прибрати рубцеву тканину неможливо, але під впливом світлового променя тканини розгладжуються, набувають природного відтінку, пружності. В результаті навіть великі шрами стають ледь помітними.
 • Лазерна шліфовка розтяжок. Процедура за процедурою косметолог «знімає» пошкоджені верхні шари шкіри, що утворюють розтяжку. Подальший вплив світлового променя активізує процес зростання нових клітин, що покривають пошкоджену ділянку, забезпечуючи його повну регенерацію.
 • Лазерне омолодження обличчя. З віком організм уповільнює вироблення колагену і еластину — білків, що забезпечують пружність шкіри. Якщо природна здатність вироблення цих речовин сповільнюється, її можна запустити використанням лазера.
 • Лазерне лікування алопеції. Якщо ви зіткнулися з облисінням, це означає, що кровопостачання волосяних фолікул порушено. Щоб знову пробудити їх до життя, потрібно кілька візитів в Delete.
 • Лазерне видалення тату. Популярна лазерна процедура в косметології, в ході якої відбувається знебарвлення пігментів фарби, яка вбивається під епідерміс при нанесенні татуювання. Світловий промінь впливає безпосередньо на пігмент, не зачіпаючи навколишні тканини.
 • Інтимне відбілювання. Промінь лазера відмінно розпізнає меланін — пігмент, що відповідає за потемніння шкіри. Всього кілька процедур — і ви позбудетеся непривабливої смуглявості в області інтимних органів.

Особливості лазерної косметології в Чернівцях

Косметологи центру Delete працюють на сучасному диодном апараті Lumenis M22. Він впливає тільки на верхні шари епідермісу, не зачіпаючи лімфовузли, внутрішні органи і системи. Устаткування Lumenis для лазерної терапії давно використовується в косметології і зарекомендувало себе як високоефективний, але безпечний інструмент.

Комфорт клієнта під час процедури лазерної косметології забезпечує продумана система охолодження. Завдяки їй, наші клієнти відчувають цілком терпиме поколювання. Але якщо у вас низький больовий поріг, ми обов’язково пропонуємо додаткове знеболення.

Переваги лазерної косметології обличчя

Апаратне лікування лазером дозволяє вирішувати косметологічні проблеми на будь-якій ділянці тіла. Але найчастіше в Delete приходять чоловіки і жінки, яких турбують зморшки, пігментація, судинна сіточка або шрами на обличчі. Усунення проблем і дефектів зовнішності тут за допомогою лазера має безліч переваг перед іншими методами:

 • Атравматичність. Щадний вплив без хірургічного втручання дає можливість усунути будь-які недоліки зовнішності.
 • Відсутність періоду реабілітації. Єдиний побічний ефект процедур — легке почервоніння, яке швидко проходить після нанесення заспокійливого крему з пантенолом.
 • Доступна ціна. Наш центр лазерної косметології пропонує великий спектр процедур для обличчя в Чернівцях. Наші послуги доступні клієнтам з будь-яким рівнем доходу.
 • Мінімальна кількість протипоказань і проста підготовка. Про них ми детально розповімо на безкоштовній попередній консультації.
 • Швидкий результат. У деяких випадках для вирішення проблеми потрібен всього один сеанс, частіше — кілька. Їх кількість залежить від обраної процедури, очікуваного результату, індивідуальних особливостей клієнта.
 • Висока ефективність. Косметологи центру Delete з готовністю демонструють результати своєї роботи. Підписуйтесь на нас в соцмережах, де ми регулярно публікуємо фотографії «до і після» процедури.

Вартість процедур лазерної косметології в Чернівцях

Вартість кожної процедури вказана в нашому прайсі. Але тривалість лікування в кожному конкретному випадку визначається індивідуально. Тому, щоб дізнатися, скільки коштує омолоджування або інтимне відбілювання, приходьте в Delete на безкоштовну консультацію. Спеціаліст уважно огляне зону впливу, визначить необхідну кількість сеансів, розповість, як підготуватися до процедури і чого очікувати в результаті.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE