RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Вартість лазерної шліфовки розтяжок в Чернівцях

Ціна
КонсультаціяЗапис безкоштовно
1х1 смЗапис 400 грн
10x10Запис 2800 грн
10x20Запис 4800 грн
10x40Запис 5900 грн

 

 

Про послугу

Всіх, кому не з чуток знайома ця проблема, центр Delete запрошує на ефективну процедуру з гарантованим результатом — лазерну шліфовку розтяжок в Чернівцях.

Переваги лазерної шліфовки розтяжок

Виділяють розтяжки нормотрофічні і атрофічні. Нормотрофічні – ті, чия поверхня йде врівень зі шкірою. Атрофічні — розтяжки, які представляють собою поглиблення на поверхні епідермісу.

Лазерна шліфовка — на сьогоднішній день єдиний метод, здатний швидко і з мінімальними хворобливими відчуттями позбавити клієнта від розтяжок будь-якого типу. Переваги технології — неінвазивний, швидкий і комфортний період відновлення.

 

У центрі Delete процедура проводиться за допомогою лазера Lumenis M22 ResurFX. Це новітня американська технологія, яка ще є рідкістю для України. Лазерний промінь здійснює точковий, цілеспрямований вплив на уражену ділянку тканин. При цьому довжини імпульсу недостатньо, щоб будь-яким чином вплинути на внутрішні органи, кровоносну систему, лімфовузли. Тому ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці лікування.

Показання до процедури

Причина появи розтяжок — дефіцит колагену. Рубці можуть виникнути при гормональних збоях, в тому числі, викликаних прийомом гормональних препаратів, під час вагітності і в період грудного вигодовування. В цей час всі ресурси жіночого організму йдуть на виношування дитини. Тому розтягнена природним чином шкіра не в змозі виробляти колаген в потрібній кількості.

Часто розтяжки — результат різкого набору ваги. Саме з цієї причини стрії з’являються у чоловіків. Локалізацію дефектів теж легко пояснити: проявляються вони найчастіше в місцях найбільшого скупчення підшкірного жиру, там вироблення колагену мінімальне.

Єдине показання до лазерної шліфовки — прагнення позбутися від розтяжок. І зовсім не важливо, скільки років дефекту — рік, два або двадцять. Фахівці Delete проведуть терапевтичний курс і повернуть вашій шкірі первозданний вигляд.

Протипоказання

 • Вагітність і період лактації.
 • Онкологічні захворювання в будь-якій стадії і локалізації.
 • Діабет всіх типів в стадії декомпенсації.
 • Інфекційні захворювання шкіри в гострій стадії.
 • Порушення процесу згортання крові.
 • Ішемічна хвороба серця.
 • Гепатит В и С.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.

Підготовка до процедури

Лазерна шліфовка стрий — процедура, що вимагає підготовки. Тому ми завжди запрошуємо нових клієнтів на попередню консультацію. В її ході лікар огляне місце локалізації проблеми, виключити можливі протипоказання і розповість, як підготуватися до сеансів.

Ми рекомендуємо:

 • Приблизно за місяць до початку курсу шліфування розтяжок відмовитися від прийому антибіотиків та протизапальних засобів, препаратів з ретинолом і вітамінних комплексів, що містять вітамін А.
 • За 2-3 тижні до сеансу відмовитися від відвідування пляжів і солярію, хімічних пілінгів на тих ділянках шкіри, на які буде здійснюватися вплив.
 • За 2-3 дні до процедури прибрати з косметички косметику, яка містить спирт, щоб не розпарювати шкіру

Етапи проведення сеансу

Сеанс лазерної шліфовки розтяжок в Чернівцях в центрі Delete проходить в кілька етапів:

 1. Огляд зони, визначення фототипу шкіри, виключення всіх можливих ризиків і протипоказань. Налаштування апарату.
 2. Обробка шкіри знезаражувальним засобом.
 3. Проведення мікрошліфовка ділянки.
 4. Термоліфтінг.
 5. При необхідності — видалення судинної сіточки.
 6. Фракційне шліфування.
 7. Фінальна очищення шкіри і нанесення пантенола.

Наступні сеанси лікар також починає з огляду: оцінює зміни шкірного покриву; фіксує, чи не з’явилося подразнення, висипання; наскільки швидко йде процес усунення дефекту.

Необхідна кількість процедур

Ефект впливу лазера при розтяжках помітний не відразу. Справа в тому, що з ділянок, вкритих сполучною тканиною, спочатку потрібно зняти ороговілий шар, а вже потім простимулювати в них вироблення колагену.

Це не швидкий процес, і це не той випадок, коли можна поспішати. Якщо проводити лазерну шліфовку занадто швидко, вплив вийде занадто агресивним, що в підсумку може дати зворотній ефект: замість відновлення шкіри клієнт отримує келоїдний рубець.

У Delete працюють тільки дипломовані лікарі. Ми не обіцяємо миттєвих результатів, але гарантуємо повну безпеку процедури. А результат — він буде, через 6-10 сеансів з перервами між ними не менше одного місяця.

Результат лазерної шліфовки розтяжок

M22 ResurFX від Lumenis допоможе позбутися від нормотрофічних стрий: зробить шкіру гладкою, прибере білі смуги. При атрофічних розтяжках лазер розпушить сполучну тканину, простимулювати вироблення колагену. В результаті краї рубців стягуються, їх середина заповнюється, рельєф вирівнюється.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Рекомендації після процедури

Під час проходження курсу лазерної шліфовки розтяжок ми не рекомендуємо засмагати ні на пляжі, ні в солярії. У літній період шкіру в місцях обробки слід додатково захищати сонцезахисними кремами з високим рівнем SPF.

Також не варто розпарювати шкіру і обробляти її скрабами і пілінгом, краще прибрати подалі жорстку губку. Шкіру ні в якому разі не можна відлущувати, а ось обробляти зволожуючими засобами можна і потрібно.

Наше обладнання

У Запорізькому центрі Delete ми прибираємо розтяжки лазером американського виробництва — Lumenis M22 Resur FX. Це обладнання поки ще мало відомо в Україні. Але ми не готові до компромісів, і завжди пропонуємо своїм клієнтам краще. Наші лікарі-косметологи пройшли навчання по роботі з новітніми апаратами американського бренду і регулярно підвищують кваліфікацію.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE