RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Вартість стимуляції росту волосся у Чернівцях

КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
Стимуляція росту волосся Запис 40 хв. 1800 грн

 

 

Про послугу

На щастя, процес можливо зупинити за допомогою процедури лазерної стимуляції росту волосся.

Центр лазерної косметології Delete запрошує всіх, хто мріє повернути здоров’я і густоту свого волосся. У нас працюють фахівці з вищою медичною освітою, які проведуть ефективне лікування.

Суть процедури лазерної стимуляції росту волосся

Щоб простимулювати природний процес росту волосся, в нашому центрі використовується апарат Lumenis M22 ResureFX. З його допомогою фахівець глибоко прогріває шкірні покриви клієнта. Це стимулює утворенню нових кровоносних судин, як при регенерації тканин після пошкодження. Існуючі судини розширюються, пропускаючи до фолікулів більше крові. В результаті сплячі фолікули прокидаються, починається активний ріст волосся.

Лазерна стимуляція росту брів

Прагнучи до ідеальної форми брів дівчата часто занадто розріджують брови і стикаються з делікатною проблемою – волоски перестають рости або стають ламкими, жорсткими, неслухняними. Гармонійна лінія брів перетворюється в тонку ниточку, часто вкорочену, из залисинами.

Звичайно, виправити ситуацію може і бровіст, вдавшись до татуажу або техніці мікроблейдингу. Але якщо ви мрієте повернути природність брів, приходьте в Delete. У більшості випадків припинення росту волосків в цій зоні пов’язано з недостатнім живленням фолікул. Тому лазерна терапія може повернути час назад.

Показання

Лазерне лікування волосся і шкіри голови показано всім, хто зіткнувся з проблемою патологічного випадіння прядей. Процедура однаково ефективна при будь-яких причинах хвороби — вікових, гормональних, спадкових. Також ми рекомендуємо процедуру клієнтам з тонким ламким волоссям в якості профілактики. І обов’язково при підготовці або після проведення операції з пересадки волосся.

Поротипоказання

Протипоказання для проведення лазерної стимуляції:

 • виношування дитини, період грудного вигодовування;
 • ракові пухлини;
 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • аутоімунні хвороби;
 • захворювання крові;
 • запальні процеси в організмі, що супроводжуються підвищенням температури;
 • деякі дерматологічні захворювання в зоні передбачуваного впливу;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Визначити наявність протипоказань для проведення лазерного відновлення росту волосся на голові може тільки лікар. Тому ми завжди запрошуємо нових клієнтів на попередню безкоштовну консультацію.

Підготовка до процедури

Сеанси лазерної стимуляції росту волосся не вимагають від вас істотної зміни способу життя. Протягом 14 днів перед процедурою важливо уникати тільки:

 • прийому антибіотиків на основі тетрацикліну, фторхінолонів, сульфаніламідів;
 • наявної засмаги в мiсцях лазерної стимуляції;
 • фарбування темною фарбою (світло здатне освітлювати відтінок біля коріння).

Якщо безпосередньо перед сеансом у вас виникли симптоми будь-яких захворювань, обов’язково скажіть про це нашому фахівцеві!

Курс процедур

Один сеанс стимуляції росту волосся не вирішить проблему. Ми рекомендуємо відразу налаштуватися на проходження повноцінного курсу з 6-10 сеансів. Точна кількість процедур визначається лікарем індивідуально. Паузи між відвідинами центру складають 2-3 тижні.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Результат лікування

Після проходження повного курсу лазерної стимуляції росту волосся наші клієнти діляться у відгуках такими спостереженнями:

 • підвищується товщина, загальна густота волосяного покриву;
 • «голі» ділянки зникають під пасмами, що з’явилися;
 • знижується інтенсивність випадання волосся на голові;
 • волосся стає гладеньким та блискучим.

Важливо: зростання пасом — тривалий процес. Тому не чекайте результату через пару днів після першої процедури. Після пробудження фолікулів повинен пройти час, перш ніж почнеться ріст волосся.

Обладнання для процедури

Базова відмінність центру Delete — використання передових досягнень косметології. Ми працюємо тільки на найсучаснішому обладнанні, і для пробудження сплячих фолікулів використовуємо мультифункціональну платформу Lumenis M22 ResureFX.

Його переваги:

 • Запуск процесу регенерації з одного проходження по шкірі.
 • Точна, цілеспрямована подача енергії.
 • Довжина хвилі 1565 нм, завдяки чому лазер зачіпає верхні шари шкіри, поверхневі судини, але не внутрішні тканини і органи.

Догляд після процедури

Після сеансу відновлення росту волосся на голові методом лазеротерапії важливо протягом 24 годин не мочити шкіру. Подібне обмеження пов’язане з незначним роздратуванням епідермісу, спровокованим впливом апарату. І хоча ви можете не відчувати роздратування, при контакті з шампунем можуть виникнути пощипування або печіння. Неприємні відчуття здатні спровокувати і розчісування. Тому поки заховайте подалі занадто жорсткі масажні щітки. А розчісуючись, намагайтеся не проводити зубами гребінця по шкірі.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE