RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Вартість лазерного видалення тату в Чернівцях

Час Ціна
КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
БровиЗапис 30 хв. 900 грн
ПовікиЗапис 40 хв. 1000 грн
Тату 2х2 смЗапис 20 хв. 500 грн
Тату 4х4 смЗапис 20 хв. 800 грн
Тату 10х5 смЗапис 30 хв. 1000 грн
Тату 15х7 смЗапис 40 хв. 1500 грн
Тату 15х10 смЗапис 60 хв. 2000 грн

 

 

Про послугу

А буває, що з часом тату стає неактуальним і людина хоче швидше від нього позбавитися.

Завдяки лазерному видаленню тату в Чернівцях цю проблему можна вирішити швидко і ефективно. Звичайно, виведення малюнка займе набагато більше часу, ніж його створення. Але сучасним технологіям вдається досягти повного очищення шкіри — без шрамів і будь-яких інвазивних втручань.

Якщо ви хочете повернути своєму тілу природну чистоту і ліквідувати весь пігмент без залишку, приходьте в Delete. Нашим фахівцям під силу завдання будь-якої складності.

Переваги лазерного видалення татуювання

Основний принцип лазерного лікування — безпосередній вплив на частинки пігменту, розташованого в «капсулах» з клітин сполучної тканини. Уловлюючі фарбу, лазер поступово починає її випалювати. Результат стає помітний вже після першого сеансу, а з кожним наступним малюнок ставатиме все світліше і світліше.

При цьому лазер ніяк не порушує цілісність клітин епідермісу і не залишає слідів у вигляді шрамів чи опіків. Єдине, що ви можете помітити після процедури – легке почервоніння, яке самостійно пройде через 2-3 години.

Ми можемо робити корекцію невдалого татуажу, ліквідувати залишки пігментів, з якими не впоралися інші методики.

Ми абсолютно впевнені в своїх силах з двох причин. По-перше, наші фахівці мають вищу медичну освіту і великий досвід в косметології. По-друге, в нашому розпорядженні — кращий апарат Lumenis M22 Nd: YAG Q-Switch, який поки ще велика рідкість в українських салонах.

Особливості лазерного видалення перманентного макіяжу

Перманентний макіяж — та ж татуювання, тому принцип його видалення схожий з процесом позбавлення від небажаних малюнків на тілі. Світлові промені впливає на шкіру дуже дбайливо, тому ви можете сміливо довірити нашим косметологів найчутливіші ділянки на обличчі: повіки, брови.

Єдина відмінність виведення татуажу лазером – швидке досягнення бажаного результату. Практично стовідсоткове очищення тканин настає після 2-3 сеансів. Більш відчутний ефект обумовлений використанням в перманенті натуральних фарб і введенням їх на глибину до 0,5 мм. Відповідно, для руйнування пігменту потрібні менші зусилля.

Як часто можна проводити лазерне виведення татуажу

Лазерне видалення перманенту проводиться не частіше 1 рази в 30-45 днів. Перерва необхідна, щоб клітини імунної системи під назвою фагоцити зуміли поглинути і повністю нейтралізувати частинки пігменту, зруйнованого пучками світла.

Бажання прискорити процес лазерного видалення татуажу загрожує серйозними проблемами: ціна поспіху в даному випадку – лущення, почервоніння, болючість і шрами на оброблюваній ділянці.

Протипоказання

 • Вагітність.
 • Перші 3 місяці годування грудьми.
 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Онкологічні новоутворення.
 • Порушення процесу згортання крові.
 • Гепатит В и С.
 • Декомпенсований цукровий діабет.
 • Ішемічна хвороба серця.

Лазерне видалення малюнків не проводиться при свіжій засмазі. Остаточне рішення про проведення сеансу приймає лікар нашого центру після особистого огляду, детального вивчення анамнезу.

Підготовка до процедури

Перед тим як прийти на сеанс лазерного видалення татуювання в Чернівцях в центр Delete, важливо припинити прийом вітамінів групи В, препаратів, що містять цинк і антибіотики на основі тетрацикліну, фторхінолонів і сульфаніламідів.

Також за два тижні до першої процедури варто відмовитися від прийняття сонячних ванн — на пляжі і в солярії. Не рекомендується скрабування і пілінг. За три дні до відвідин центру приберіть зі свого арсеналу косметичні засоби, що містять спирт, відмовтеся від відвідування басейну, сауни і лазні.

Необхідна кількість процедурр

Скільки сеансів лазерного видалення тату потрібно, заочно сказати не візьметься жоден фахівець — приходьте на консультацію в центр Delete в Чернівцях і ми відповімо на всі ваші запитання.

В середньому для повного виведення малюнка може знадобитися 6-10 відвідувань. Все залежить від кольору і розміру татуювання, якості, концентрації і щільності використаної фарби, глибини, на яку проник пігмент. Сліди перманентного макіяжу, як правило, йдуть набагато швидше.

Зверніть увагу: сеанси проводяться з великими інтервалами. Вони складають 6-8 тижнів. Конкретний проміжок визначає наш фахівець.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Результат процедури

Відразу після впливу лазера Lumenis M22 Nd: YAG Q-Switch, малюнок стане темніше. Потім на шкірі утворюється тонка скоринка, яка самостійно відпадає протягом 2 днів. І вже тоді ви можете помітити перший результат: колір тату-малюнка стане світліше, контури починають втрачати чіткість.

З кожним наступним сеансом ефект буде все помітніше. Фінальний результат – повне очищення шкіри від слідів роботи тату-машинки.

У Delete ми однаково ефективно здійснюємо:

 • лазерне видалення великих татуювань;
 • виведення невдалого перманентного макіяжу;
 • видалення татуажу на губах, бровах і повіках (стрілки);
 • виведення чорно-білих малюнків.

Телефонуйте, і ми повернемо вам ідеальну гладкість шкіри!

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE