RU phone-xs
(067) 612-00-33
Чернiвцi
Запоріжжя

08:00 - 21:00
Чернiвцi
Запоріжжя

Ціна термолифтингу у Чернівцях

Час Ціна
КонсультаціяЗапис 15 хв. безкоштовно
ОбличчяЗапис 60 хв. 3000 грн
СідниціЗапис 60 хв. 4000 грн
ЖивітЗапис 60 хв. 4000 грн
РукиЗапис 60 хв. 4000 грн

 

 

Your alt text

Про послугу

В ході лікування ми розвіємо стійкий міф і швидко усунемо зморшки, пігментацію, в’ялість шкіри. Повернемо їй втрачену пружність і рівномірний відтінок, а вам — впевненість у власній привабливості.

У Delete працюють тільки фахівці з вищою медичною освітою, а для проведення сеансів ми використовуємо останні розробки компанії Lumenis —  визнаного лідера у виробництві лазерних систем для клінік естетичної медицини.

Принцип процедури

Щоб зрозуміти принцип процедури, варто згадати про такі природні процеси, як продукування колагену і еластину. Ці дві речовини активно виробляються фібробластами — спеціальними клітинами шкіри, розташованими в дермі. Процес активний з моменту народження і приблизно до 25-30 років. Потім синтез білків починає знижуватися. Візуально це проявляється в старінні шкіри — появі зморшок, опущенні м’яких тканин, розширенні пір.

Суть процедури термоліфтингу — прогрівання ділянок шкіри інфрачервоними променями. Завдяки цьому активізується природний процес синтезу еластину і колагену. Під світловими променями:

 • Прискорюються обмінні процеси в тканинах.
 • Запускається процес регенерації клітин.
 • Посилюється кровотік в дрібних підшкірних капілярах.

Ефективність процедури порівнюється з результатами роботи пластичних хірургів. Але на противагу йому лазерне лікування на 100% безпечне, атравматичне, не вимагає ні тривалої підготовки, ні періоду реабілітації.

 

Зони впливу

Найбільш поширеною та затребуваною процедурою є термоліфтинг обличчя. Попередня консультація фахівця центру Delete допоможе визначити області, які потребують апаратного омолодження. Потім ви самостійно зможете вирішити, як побудувати особистий лікувальний курс.

Показання

Прямі свідчення до процедури лазерного омолодження:

 • виражені зморшки, вікові борозни;
 • втрата тонусу м’язів, обвисання, в’ялість шкіри;
 • відсутність чіткого контуру частин тіла — особливо обличчя, стегон, живота;
 • горбиста поверхня шкіри, яка свідчить про старіння.

Відновлювальні сеанси у Чернівцях користуються попитом у чоловіків і жінок старше 30 років. Приблизно в цьому віці починають з’являтися перші ознаки старіння шкіри. Зверніть увагу: чим молодший пацієнт, тим менша кількість сеансів потрібна.

Протипоказання

IR-ліфтинг не рекомендується в таких випадках:

 • аутоімунні захворювання;
 • дерматологічні захворювання грибкового та інфекційного характеру, якщо вони зачіпають ділянки тіла, які будуть піддаватися впливу світлових променів;
 • період виношування дитини, грудного вигодовування;
 • запальні процеси в організмі, які супроводжуються підвищенням температури;
 • онкологічні захворювання, незалежно від стадії і локалізації;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • епілепсія;
 • гепатит В и С.

Фахівці центру Delete дуже серйозно ставляться до здоров’я клієнтів. Тому ми завжди починаємо відновлюючий курс з безкоштовної попередньої консультації. В її ході лікар складе анамнез і оцінить всі ризики лазерного впливу. Такої ж відкритості ми чекаємо і від наших клієнтів. Спеціаліст повинен знати про всі захворюваннях пацієнта, щоб виключити негативні наслідки.

Ефект від термолифтингу

Після проходження повного курсу в центрі лазерної косметології у Чернівцях наші клієнти відзначають відновлення пружності шкіри, усунення в’ялості, провисань, появу чітких контурів. Наші фахівці позбавлять вас від усіх ознак старіння і змінять тіло до невпізнання.

Лазерна епіляція, фото 3
 

Скільки потрібно сеансів

Тривалість омолоджує курсу визначається індивідуально — з урахуванням побажань пацієнта, стану шкіри, віку. Максимальний результат термоліфтингу обличчя досягається приблизно за 3-5 сеансів.

Зверніть увагу: нашій шкірі необхідні відновлювальні періоди між процедурами. Тому розраховуйте, що зустрічі з косметологом відбуватимуться з інтервалом в 4-5 тижнів.

Обладнання

Гордість нашого центру — платформа Lumenis M22. Її IPL-модуль відрізняється високою потужністю, який тим не менше працює точково: впливаючи тільки на проблемні ділянки, не зачіпаючи  тканини, які розташовані навколо.

Апарат Lumenis M22 — еталон неінвазивної лазерної косметології. Його цінують лікарі в усьому світі за надійність і простоту в роботу, багатофункціональність і відмінні, прогнозовані результати.

plus icon

Запис на прийом


Дякуємо Вам за звернення в наш центр!


Зателефонуйте нам

08:00 - 21:00


© 2017-2024 DELETE